Gürcistan Teknoloji Mağazaları

Oy ver

Gürcistan Teknoloji Mağazaları, özellikle Türkiye’den gidenler için oldukça caziptir. Ülkemize göre düşük fiyatlı elektronik ürünleri sayesinde aynı ürünü daha avantajlı şekilde satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Gürcistan teknoloji siteleri sayesinde de istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Çoğu sitede her ne kadar online TL fiyatını görebiliyor olsanız da, Batum ya da ülkenin diğer şehirlerinde fiyat etiketlerinde TL olarak belirtilmemiştir. Bu nedenle internetten güncel kuru takip etmeniz önerilir. Bunun yanı sıra Tax Free özelliği bulunan ürünlerden satın alarak, vergi iadesini de havaalanında alabilirsiniz.

Görüşlerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Gürcistan Teknoloji Mağazaları

Aşağıda yer alan Gürcistan Teknoloji Mağazalarının bir kısmının, internet sitesi de bulunmaktadır. Site üzerinden güncel fiyatlara erişebilir, ardından ülkeye giderek de satın alabilirsiniz.

iSpace

Apple’ın premium satıcısı olan iSpace, Gürcistan’ın en gözde mağazalarından birisidir. Mağaza içerisinde bütün Apple ürünleri bulunmaktadır.

Site adresi: ispace.ge

Batum konumu: 1 A Lech da Maria, Lech and Maria Kaczynski St, Batumi 6010, Gürcistan

iSpace
iSpace

Grand Electronics

Grand Electronics, teknoloji market zinciridir. Gürcistan Teknoloji Market zinciri, yoğun olarak Tiflis’te yer alsa da; ülkenin diğer illerinde de şubeleri bulunmaktadır. Klimadan oyun konsoluna, telefondan bulaşık makinesine kadar neredeyse bütün teknolojik ürünleri barındırmaktadır.

Site adresi: grandel.ge

Konumu: Saburtalo, City Mall:  Vazha Pshavela Caddesi No. 70

Grand Electronics
Grand Electronics

PC Shop

Tiflis’te yer alan PC Shop, isminin aksine oldukça kapsamlı bir teknoloji markettir. Batum elektronik eşya mağazaları gibi kapsamlı olan market, ihtiyaç duyulabilecek birçok bilgisayar bileşenini de barındırmaktadır. Türk markalarından Alman markalarına, yerli ürünlerden ithal ürünlere kadar birçok çeşide sahiptir.

Site Adresi: PCShop.ge

Tiflis Adresi: 16a Vazha-Pshavela Avenue, Tbilisi 0160

PC Shop
PC Shop

Tech House

Tech House, Batum’da yer alan bir teknoloji markettir. Ağırlıklı olarak bilgisayar bileşenleri satan işletme, Batum’un en büyük Teknoloji mağazalarından da birisidir. Bilgisayar bileşenleriyle alakalı istediğinizi kolaylıkla bulabileceğiniz bir internet sitesi de bulunmaktadır. Gürcistan teknoloji siteleri arasında yer alan bu adres, maalesef Türkiye’ye kargo göndermemektedir.

Site adresi: techhouse.ge

Batum Konumu: Tech House , Vakhtang Gorgasali Caddesi, 55

Tech House
Tech House

LeTechno

Apple ürünlerinden kamera bileşenlerine, bilgisayar bileşenlerinden sarf aletlerine kadar yüzlerce çeşit ürünü bulunmaktadır. Gürcistan’ın en büyük teknoloji marketlerinden biri olan LeTechno, Batum’da yer almaktadır. Gürcistan teknoloji mağazalarından biri olan LeTechno, aynı zamanda internet sitesinden de hizmet vermektedir.

Site adresi: letechno.ge

Batum Konumu: Batumi, Tbel Abuseridze Street, 5A

LeTechno
LeTechno

ALTA

Batum’un 15 şehrinde mağazası bulunan Alta, oyun konsollarından çamaşır makinesine, bilgisayardan buz dolabına kadar yüzlerce çeşitte ürün sunmaktadır. Online olarak satış yaptığı gibi, 15 farklı şubesinden de faaliyet gösteren site, en çok tercih edilen markalardan birisidir.

Site adresi: alta.ge

Batum Konumu: 31 Chavchavadze St, Batumi 6010, Gürcistan

ALTA
ALTA

Gürcistan Teknoloji Siteleri

Gürcistan Teknoloji Siteleri, aynı zamanda fiziksel mağaza olarak da hizmet vermektedir. Aşağıda yer alan tabloyu inceleyerek, mağazalar hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

FirmaLokasyonlar
Elite Electronics (ee)Batum
ZoommerBatum
MetroMartTiflis, Rustavi, Batum, Kutaisi
iPlusTiflis, Batum, Kutaisi
iTechnicsTiflis, Batum, Kutaisi
TechnoboomTiflis, Batum, Kutaisi
KTM ElectronicsBatum
Mega TechnicaYaklaşık 14 şehirde

Gürcistan Teknoloji Marketleri

Gürcistan Teknoloji marketleri, birçok markanın ürünlerini satan adreslerdir. İnternetten hizmet verdikleri gibi, direkt olarak konumdan da hizmet vermektedir. Güncel olarak faaliyet gösteren Gürcistan Teknoloji Mağazaları şu şekildedir;

  1. Myparts
  2. Alta
  3. Eauction
  4. Zoomer
  5. İspace
  6. Ee
  7. Liloshop
  8. İplus
  9. Rugged
Gürcistan Teknoloji Mağazaları
Gürcistan Teknoloji Mağazaları

Sıkça Sorulan Sorular

Batumdan ucuz ne alınır?

Batum’dan ucuza alkol, teknolojik ürün ve benzeri ürünler satın alınabilir.

Batum’da alışveriş ucuz mu?

Evet, Batum Türkiye’ye göre daha ucuz bir ülkedir.

Gürcistan’dan ithal ettiğimiz ürünler nelerdir?

Şarap, su ve meyve gibi ürünleri ithal etmekteyiz.

Gürcistan’dan ne hediye alınır?

Gürcü şarabı, churchkhela ve el işi eşyalar satın alınabilir.

Gürcistan Teknoloji Mağazaları Tax Free Var Mı?

Evet, Gürcistan Teknoloji Mağazalarından ürün aldıktan sonra Tax Free’den yararlanabilirsiniz.